שדרוג אתרי אומברקו

בתהליך ייחודי, מהיר וחסכוני

האתר שלך בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

יש לכם אתר בגרסת אומברקו ישנה שהוכרזה EOL? מומלץ לשדרג אותו באופן מיידי לגרסה החדשה ביותר כדי לא להיות חשופים לבאגים או פרצות אבטחה. שדרוג האתר שומר על מבנה האתר והתכנים. אנחנו דואגים להכל, ואתם מקבלים את האתר המשודרג בזמן קצר - ובדיוק של 100%. הכי קל, הכי חכם.

לא נגענו

לא נגענו

במקום לפתח אתר חדש ולשבור את הראש איך להעביר את התוכן - פשוט משדרגים את האתר. כל תוכן האתר, הפיצ'רים והמבנה שלו נשמרים לחלוטין. מושלם!

מה, זהו?

מה, זהו?

שברנו את הראש ופיתחנו מנגנון ייחודי שמאפשר לנו לשדרג כל גרסה מבלי לבנות את האתר מחדש. לכן אנחנו יכולים להציע לכם מחיר אטרקטיבי שלא ישאיר מקום ללבטים.

לתקתק זה התחביב שלנו

לתקתק זה התחביב שלנו

קבלו מאיתנו לוחות זמנים מדויקים שיפתיעו אתכם במהירות שלהם. המנגנון החדש שפיתחנו מאפשר לנו לשדרג אתרים במהירות מדהימה. נסו אותנו!

הזדמנות לרענון

הזדמנות לרענון

שדרוג האתר הוא הזדמנות מצוינת למתיחת פנים עיצובית בעמודים נבחרים, כל עמוד שתשדרגו יהנה מיתרונות הפיצ'רים המתקדמים של אומברקו בגרסאות החדשות, תוך גמישות מקסימלית לעורך התוכן.

באבטחה לא משחקים

באבטחה לא משחקים

גרסת Umbraco 7 כבר לא תהיה נתמכת על ידי החברה החל מספטמבר 23, והמשמעות היא שאתרים ישנים עלולים להיות חשופים לפרצות אבטחה ולבאגים, ללא גרסאות מיינור עם תיקונים ושיפורים.

פיתוח? זה קל

פיתוח? זה קל

מעכשיו יהיה אפשר לפתח פיצ'רים או עמודים חדשים באתר בקלות רבה יותר, וליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת של אומברקו, עם עריכת תוכן הרבה יותר גמישה ואינטואיטיבית.

שאלות ותשובות

EOL הוא End of life. כלומר, סוף החיים לגרסה 7 של אומברקו. ובעוד כשנה - גם סוף החיים של גרסה 8 יוכרז. המשמעות של זה היא שצוות הפיתוח של אומברקו כבר לא תומך בגרסה הזאת, לא יצאו פאצ'ים או תיקוני אבטחה. פיצ'רים עשויים לא לעבוד טוב, וההמלצה הרשמית היא לא לאחסן אתרים בגרסה 7.

EOL זו אחת הסיבות הנפוצות לביצוע שדרוג לאתר, אם כי היא לא היחידה כמובן. אם אתם רוצים שהאתר שלכם יהיה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עם כל היתרונות שלה, אפשר לבצע שדרוג לאתר - לקחת את התבניות הקיימות, עם התכנים שלכם - ופשוט לשדרג את גרסת האומברקו. בדרך כלל, כשעושים מהלך כזה, בוחרים גם לפתח מחדש חלק מהעמודים, ואולי גם לבצע להם מתיחת פנים עיצובית. באופן כללי, כשבוחרים לשדרג את האתר ולא לבנות מחדש התקציב הוא נוח יותר וזמן הביצוע הרבה יותר מהיר.

אכן, פיתחנו פתרון חדשני במיוחד בשביל ארגונים שלא מעוניינים לבנות אתר חדש ולהשקיע בהעברת כל התכנים וההפניות: שדרוג יעיל וחסכוני ב 60 יום לגרסת אומברקו החדשה ביותר תוך שמירה על כל רכיבי האתר, התכנים, והממשקים המיוחדים. אותו אתר בדיוק, בגרסת אומברקו חדשה. זה אפשרי וזה משתלם :)

2024 © כל הזכויות שמורות ל TWB דיגיטל בע"מ