מדריך לניהול אתרי אומברקו

היתרון הגדול באתרי אומברקו הוא בניהול פשוט ואינטואיטיבי. מעבר להדרכה האישית על המערכת שאנחנו מעניקים לכל אחד מהלקוחות שלנו, ריכזנו פה מדריכים שיעזרו לכם בצעדים הראשונים שלכם בניהול האתר.

מדריך ניהול תפריט בcms umbraco

התפריט באתר הוא אולי הרכיב השימושי ביותר, הוא משמש לניווט ולקבלת מושג כללי - מה יש באתר ומה הוא מכיל. עריכה וניהול של התפריט הם למעשה פשוטים מאד, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, במספר צעדים בלבד.

איך מוסיפים לינק או כפתור בתוך פסקת טקסט במערכת אומברקו?

כותבים מגזין כתבות או בלוג לאתר אומברקו ורוצים להוסיף לינק לכתבה אחרת, או לינק לאתר חיצוני? מעוניינים בכפתור שיפנה את הגולשים לטופס או למקום אחר באתר? המדריך הזה הוא בשבילכם! הנה מספר צעדים פשוטים שעליכם לעשות

איך מוסיפים לעמוד טאבים או אקורדיון בUmbraco

יש לכם הרבה תוכן בעמוד ואתם רוצים לארגן אותו בצורה נוחה לקריאה? טאבים מאפשרים לארגן את התוכן ב"תיקיות" שונות, ורכיב אקורדיון מאפשר להציג את התוכן כשאלות/ כותרות והרחבה על כל כותרת. מצויין לעמודי שאלות ותשובות, עמודי מוצרים ועוד. כדי להציג את התוכן בצורה כזאת לא צריך להיות מתכנת אומברקו, רק לעקוב אחר ההוראות הבאות

ניהול מדיה, הוספה ומחיקה של תמונה במערכת אומברקו

אחת הפעולות היותר נפוצות שתצטרכו לבצע באתר היא ניהול המדיה - הוספה ומחיקה של תמונות. מדובר בפעולה פשוטה ואינטואיטיבית, שלא דורשת מתכנת אומברקו. אז, איך עושים את זה?

איך מגדירים כותרות ברכיב תוכן בcms אומברקו?

מתחילים מהבייסיק! יש לכם אתר אומברקו ואתם רוצים לדעת איך להגדיר כותרת לפסקה או לכתבה? ככה עושים את זה

איך מוסיפים סרטון לדף גמיש בUmbraco?

רוצים להטמיע סרטון באחד מעמודי האתר? בשביל זה לא צריך מתכנת אומברקו, זה מאד פשוט. אז איך עושים את זה? דבר ראשון צריך להבין שהסרטון צריך לעלות לאוויר באחת מהפלטפורמות לבחירתכם (בדרך כלל יוטיוב היא הפופולרית ביותר). אחרי שהסרטון באוויר ויש לכם לינק, זה מאוד פשוט:

2024 © כל הזכויות שמורות ל TWB דיגיטל בע"מ